Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

EA Access i gry Electronic Arts na Steam. Już teraz ponad 25 tytułów

Electronic Arts wrzuciło pierwszą partię gier na Steam i obiecuje, że wkrótce ostaniemy więcej, a latem na platformie Valve zapatrzymy się w EA Access.

Pierwsza fala ponad 25 gier EA jest już na Steam, a kolejne gry w drodze – informuje Electronic Arts.

Gracze będą mogli odkrywać wielokrotnie nagradzane gry fabularne BioWare – Dragon Age: Inkwizycja i Dragon Age II, doświadczyć szybkiej jazdy w Need for Speed ​Heat, Need for Speed: Rivals i Need for Speed ​​(2016) i walczyć w zwariowanej, zabawnej strzelance Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville.

Dostępny będzie również wybór innowacyjnych gier niezależnych partnerów EA, takich jak Unravel, Unravel II, Fe i Sea of ​​Solitude.

Ponadto te gry i wiele innych będą dostępne w ramach subskrypcji EA Access na platformie Steam, która zostanie uruchomiona dla graczy tego lata – zaznaczają Elektronicy.

Wydawca dodaje, że również debiutujące dzisiaj Command & Conquer Remastered będzie dostępne na platformie Steam.

Wszystko fajnie, ale EA zapomniało podać w swoim komunikacie ważnego szczegółu, o którym już donosi wielu graczy – nawet jak kupisz grę EA na Steam, będziesz musiał posiadać aplikację Origin. Bez niej nie uruchomisz tytułów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się