E3 2021 odbędzie się zgodnie z planem. Konferencje zmienią formułę

0 komentarzy

Mamy świetne wieści dla osób, które tęsknią za dużymi eventami branżowymi. E3 2021 odbędzie się i nieco zmieni swoją formułę.

Poprzedni rok był dla wszystkich graczy wyjątkowy z naprawdę wielu względów. Izolacja z jednej strony dała nam więcej czasu na poświęcanie się swojemu hobby, a z drugiej najwięksi wydawcy i deweloperzy stracili spore pole do popisu w postaci wielkich konferencji, na których pokazywano największe tytuły.

Szczególnie mocno odczuliśmy brak E3, które zostało podzielone na kilka kameralnych pokazów i w efekcie nie było nam dane poczuć emocji, które jeszcze dwa lata temu towarzyszyły nam podczas śledzenia konferencji do późnej nocy lub nawet rana.

Sytuacja na świecie powolutku się stabilizuje, a wszyscy przyzwyczajają się do nieco innych warunków organizowania wydarzeń, w których niegdyś mogło brać udział wiele tysięcy osób. Również organizacja ESA odpowiadająca za E3 podjęła odpowiednie kroki, aby wrócić do gry.

Przedstawiciele ESA skontaktowali się z IGN i potwierdzili, że E3 2021 odbędzie się zgodnie z planem. Konferencja rozpocznie się 15 czerwca i potrwa do 17 czerwca i będziemy mogli ją oglądać tylko i wyłącznie w formie transmisji online.

ESA wkrótce ma przedstawić kolejne szczegóły odnośnie konferencji. Zapewne niedługo poznamy konkretnych wydawców, którzy zdecydują się na ponowne prezentowanie swojego nadchodzącego repertuaru na E3.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się