Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

E3 2018 – Control: miszmasz Quantum Break i Alana Wake’a od Remedy

Na konferencji Sony podczas E3 pojawiła się także propozycja od Redmedy – Control.

Sony na E3 2018 – Control od Remedy

Jakiś czas temu słyszeliśmy pierwsze doniesienia, jakoby studio Remedy nie rezygnowało z uniwersum powołanego do życia wraz z tytułem Quantum Break. Nie wiadomo, czy mówiąc to, mieli na myśli właśnie produkcję pt. Control, niemniej zerkając na trailer z E3 2018 można mieć wrażenie, że o tym właśnie była mowa.

Control – trailer z E3 2018

Sony pokazało podczas konferencji zupełnie nowy tytuł od studia odpowiedzialnego za takie hity jak Alan Wake, Max Payne oraz Quantum Break. I choć nie do końca wydaje się, że Control będzie miało fabularnie coś wspólnego z wymienionymi grami, to trzeba przyznać, że sceny w nim zawarte typowe są dla tych produkcji. Zmiennokształtne otoczenie, bezimienni przeciwnicy i urojenia czyli to, co Remedy zwykło przedstawiać w swoich grach.

Control – fabuła

Jak czytamy na oficjalnej stronie gry, gracz wcieli się w dyrektor tajnej agencji w Nowym Jorku. Stanie się ona ofiarą mocy nie z tego świata. Otoczenie ma być interaktywne, a gracz dysponować będzie ekwipunkiem i szeregiem specjalnych zdolności ofensywnych.

Gra ma trafić nie tylko na PlayStation 4, ale także na PC oraz Xbox One. Premiera planowana jest na następny rok.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%