Sieciowa gra w świecie Control będzie się różnić od dotychczasowych gier Remedy. Czym?

control online condor
Newsy PC

Control z 2019 roku okazało się zaskakująco dobrą grą. Nic więc dziwnego, że od jakiegoś czasu trwają prace nad Control 2, ale okazuje się, że to nie koniec planów na to uniwersum.

Od jakiegoś czasu wiemy już, że Remedy Entertainment pracuje nie tylko nad kontynuacją Control z 2019 roku, ale także nad sieciowym tytułem w tym właśnie uniwersum. “Control Online” ma jest rozwijane pod nazwą kodową Condor, a sam projekt opisywany jest jako kooperacyjna gra-usługa. Można więc spodziewać się chociażby mikropłatności. Co jednak obecnie najważniejsze – najnowsza oferta pracy wyraźnie wskazuje, że będzie to tytuł nieco inny, niż dotychczasowe gry producenta. Chodzi o to, że będzie to tytuł pierwszoosobowy.

Control Online – projekt Condor

Condor będzie pozwalał na zabawę w grupie do czterech graczy, którzy połączą siły w walce z przeciwnikami kierowanymi przez AI. Grać będziemy jako agenci Federalnego Biura Kontroli, które zajmuje się monitorowaniem zjawisk nadnaturalnych i dbaniem, aby nie zagroziły zwykłym obywatelom USA. Pomimo faktu, że będzie to produkcja multiplayer, tytuł ma kłaść duży nacisk także i na fabułę. Na ten moment wiadomo, że produkcja pojawi się na pecetach, niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy się jej spodziewać. Doczekać się jednak nie możemy!

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie