Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

E3 2018 konferencja Square Enix live, streaming na żywo. Tomb Raider, The Avengers Project…

Dzisiaj będziemy mieli przyjemność zobaczyć kolejną konferencję z okazji targów E3 2018. Konferencja Square Enix live przyniesie ze sobą gameplay z Shadow of the Tomb Raider., zobaczymy tajemniczy projekt The Avengers Project, liczymy też na zapowiedzi niespodzianki.

11 czerwca (poniedziałek) o godzinie 19:00 czasu polskiego wystartuje E3 2018 konferencja Square Enix live. Kto chce oglądać wszystko na żywo i nie czekać na późniejsze newsy z prezentacji, niech o podanej godzinie odwiedzi ponownie tego newsa. Streaming Square Enix E3 2018 rozpocznie się w poniższym okienku.

Square Enix E3 2018 live – nowe gry i zapowiedzi

Japończycy po dwóch latach bez konferencji na E3 2018 w tym roku planują własny pokaz. Bo i jest co pokazywać! Z pewnością zobaczymy soczysty gameplay z Larą Croft, która ponownie stanie do walki w zapowiedzianym już Shadow of the Tomb Raider.

E3 2018 – konferencje, nowe gry – kiedy i co zobaczymy? Rozkład, pełna rozpiska z godzinami

Kolejną perełką prezentacji będzie The Avengers Project, tajemniczy tytuł przygotowywany przez Crystal Dynamics we współpracy z Marvelem. Bardzo możliwe, że w końcu poznamy datę premiery Kingdom Hearts 3i zobaczymy trochę materiału z remake’u Final Fantasy 7.

Nie powinno też zabraknąć wieści o Final Fantasy XV. W tym przypadku spodziewamy się ujawnienia kolejnych dodatków do gry.

E3 2018 konferencja Square Enix na żywo – streaming live

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%