[E3 2014] Mocny zwiastun Monster Huntera. Capcom szykuje kolejny hit

Ulepszona wersja czwartej odsłony serii polowania na potwory zadebiutuje w przyszłym roku, ale już na dniach zobaczymy grywalne demo.

Monster Hunter 4 to jedna z lepszych gier action-RPG, które zostały wydane na Nintendo 3DS. Swego czasu ten tytuł sprzedawał się lepiej niż Grand Theft Auto V na PlayStation 3. Niestety, na razie mogą w niego pocinać jedynie Japończycy. Niedługo się to jednak zmieni. Capcom szykuje już dla nas dopaloną edycję gry z dopiskiem Ultimate.


Podczas targów E3, które rozpoczynają się już 9 czerwca, twórcy zaprezentują wersję demo Monster Hunter 4 Ultimate. Dostaniemy nie tylko podrasowaną grafikę, lecz również nowy, bardziej rozbudowany system poruszania się postaci. Dodatkowo otrzymamy możliwość gry w multi, więc możliwe będzie zasadzenie się na monstra ze znajomymi.

Targi E3 2014 – wszystkie informacje o nadchodzących grach!

Capcom pompuje machinę marketingową przed imprezą w Los Angeles, serwując nam trailer ulepszonego Monster Huntera. Trzeba przyznać, że gra, która pojawi się jedynie na Nintendo 3DS, robi ogromne wrażenie.

Monster Hunter 4 Ultimate – premiera w 2015 roku

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • gracz81

    Szkoda, że tak mało dużych tytułów wychodzi na 3ds. Na razie mam konsolkę w szafie – czeka na lepsze dni 🙂

1 Shares
Share1
+1
Tweet