Dzisiaj wielkie nowości w strzelaninie Ubisoftu. Oto godziny, kiedy się ich spodziewać

Dzisiaj wielkie nowości w strzelaninie Ubisoftu. Oto godziny, kiedy się ich spodziewać
Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Do gry trafi m.in. pani Ela z GROM-u.

Dzisiaj na serwerach Rainbow Six Siege przeprowadzona zostanie przerwa techniczna, podczas której deweloperzy zaimplementują zawartość sezonu trzeciego – Blood Orchid.

W przypadku PlayStation 4, przerwa rozpocznie się o godz. 15:00, na Xbox One o godz. 16:00, a na PC o godz. 17:00. Ubisoft planuje, że przerwa potrwa na każdej platformie około godzinę, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Operacja Blood Orchid pojawia się wraz z nową mapą – Parkiem Rozrywki – umiejscowioną w Hong Kongu, dwoma operatorami z Hong Kongu oraz jednym operatorem z Polski. Na poniższym zwiastunie możecie zobaczyć nowych bohaterów i jeśli posiadacie przepustkę sezonową, będziecie mogli pograć nimi już dzisiaj. W innym razie dobierzecie się do nich od 12 września, wydając Kredyty R6. Nowa mapa jest natomiast dostępna od dzisiaj dla wszystkich graczy.

To jednak nie wszystko – dzisiejsza aktualizacja przyniesie ze sobą gigantyczną liczbę poprawek. Według Ubisoftu, to największy patch w historii strzelaniny Rainbow Six Siege. Wszystkie zmiany znajdziecie w tym miejscu.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie