Dzisiaj premiera The Walking Dead Season 2

0 komentarzy

Dotyczy to jednak jedynie wersji na PC i Mac.

W dniu jutrzejszym natomiast zagramy w wersję dedykowaną konsoli Xboks 360, natomiast 6 marca horror wypróbują użytkownicy sprzętu obsługującego AppStore. Nie zostały natomiast podane żadne informacje odnośnie wydania europejskiej edycji tytuł na konsolę PlayStation 3.

Fabuła The Walking Dead opowiada o świecie opanowanym przez śmiercionośne zombie. Oprócz gier osadzonych w tym uniwersum powstał także serial oraz komiks. Tytuł wydany na szereg platform stacjonarnych i mobilnych, stawia przed nami zadanie przetrwania w tej niegościnnej rzeczywistości. Co ciekawe, mimo wspomnianej tematyki, gra nie opiera się na ciągłej walce z nieumarłymi i monotonnym przeładowywaniu strzelby bądź innej broni.

Produkcja ma bardzo wiele wspólnego z Heavy Rain, koncentrując się na prowadzeniu dialogów, zbieraniu przedmiotów i eksploracji otoczenia. Nie mamy tutaj jednak do czynienia z przygodówką, która zmuszałaby by do wytężonego wysiłku intelektualnego,

The Walking Dead to interaktywny film, umożliwiający nam podejmowanie wielu decyzji mających wpływ na to jak ułoży się historia. Często dylematy moralne przed którymi staniemy są dramatyczne, a skutki naszych poczynań nieoczekiwane.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się