Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Dzisiaj Forza Horizon 4 dostaje najbardziej niebezpieczny dodatek w historii serii

Spragnieni adrenaliny? Możecie już sięgnąć po nowe DLC do świetnych wyścigów Forza Horizon 4. Przywitajmy Fortune Island.

Pierwszy dodatek do gry Forza Horizon 4, zatytułowany Fortune Island, debiutuje 13 grudnia na Xbox One i Windows 10. Jak czytamy na karcie dodatku w sklepie Xbox: Rzuć wyzwanie fortunie w ramach najniebezpieczniejszego dodatku w historii Horizon! Przemierzaj bezdroża, staw czoła burzom z błyskawicami i pokonuj zdradliwe drogi, aby odnaleźć ukryty skarb.

Fortune Island zabierze graczy na zupełnie nową przygodę w odległych północnych zakątkach Wysp Brytyjskich, gdzie napotkają ekstremalne warunki, w tym gwałtowne burze z piorunami, niebezpieczne, klifowe drogi gruntowe i kręte górskie serpentyny, pod mistyczną poświatą zorzy polarnej.

Forza Horizon 4 “Fortune Island” będzie dostępny jako część pakietu Forza Horizon 4 Expansions, który zapewnia graczom dwa rozszerzenia gry w obniżonej cenie. Właściciele gry Forza Horizon 4 Ultimate Edition i Forza Horizon 4 Ultimate Add-Ons otrzymają Fortune Island bez dodatkowych opłat. Subskrybenci Xbox Game Pass, którzy nie posiadają jeszcze pakietów, mogą otrzymać 10% zniżki na pakiet lub 10% zniżki na indywidualny zakup Fortune Island.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%