DualSense - biały i czarny kontroler

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

Najwyższa pora. DualSense rzekomo wkrótce dostanie nowe warianty kolorystyczne

Doniesienia wskazują, że kontroler DualSense otrzyma niedługo nowe wersje. Sony rzekomo przygotowuje pada w dwóch świeżych wariantach.

Na rynku już niedługo zaczną pojawiać się nieoficjalne alternatywy dla kontrolera do PS5. Gracze najwyraźniej domagają się zmodyfikowanych wersji pada i właściwie nie ma w tym niczego dziwnego. Podstawowy, biały wariant kontrolera może być dla wielu graczy problematyczny, lub – najzwyczajniej w świecie – brzydki. Na szczęście samo Sony ma już przygotowywać nowe wersje pada.

Jak czytamy we wpisie ArenaJugones, producent wkrótce zapowie i wypuści dwa warianty DualSense. Pierwszy z nich połączy czerwień z czernią, a drugi czerń z szarością. Nie podano póki co przybliżonego terminu pokazu i wypuszczenia padów.

ArenaJugones powołuje się na swoje źródło bezpośrednio powiązane z Sony. O ile na ten moment jest to niepotwierdzona plotka, tak serwis ten ujawnił wcześniej wraz z jednym informatorem chociażby majową ofertę PlayStation Plus.

Naturalnie wydanie nowych wariantów kolorystycznych pada musi nastąpić prędzej czy później. Co więcej, zbliżamy się powoli do terminów wielkich konferencji i pokazów branżowych, więc zaprezentowanie nowiutkich DualSense na evencie Sony byłoby całkiem sensowne. Producent wcześniej nie sugerował, że szykuje się do rychłego wydania różnokolorowych padów.

Choć wieści te brzmią coraz bardziej prawdopodobnie, nadal patrzyłbym na nie jak na plotki. PS5 z pewnością zyska kontrolery w nowych wersjach, ale konkretny termin ich wydania poznamy dopiero wtedy, kiedy producent zdecyduje się na pokazanie ich światu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się