Dragon Age III da nawet 200 godzin zabawy. Ale dla wytrwałych

Twórcy zdradzili, ile tak naprawdę potrzebne będzie czasu na ukończenie wszystkich zadań.

Dzisiejsze produkcje da się ukończyć często w niecałe 10 godzin. Przynajmniej jeśli chodzi o kampanię dla pojedynczego gracza. Z Dragon Age III ma być inaczej. Zapowiada się bowiem na powrót do korzeni gier RPG, gdzie aby wycisnąć z produkcji wszystkie soki, trzeba było siedzieć minimum 100 do nawet 200 godzin.

Twórcy poinformowali właśnie, że aby ukończyć wszystkie zadania poboczne w Dragon Age III, potrzebne będzie od 150 do 200 godzin. Jednak napisy końcowe dotyczące podstawowego wątku fabuły, zobaczymy już po 20 godzinach. To niewiele, choć i tak na tle współczesnych gier, całkiem dobry wynik.


Wygląda więc na to, że wielbiciele sprawdzania każdego drzewa i wszystkich ścieżek, będą z Inkwizycji zadowoleni. Premiera odbędzie się już 20 listopada na PC, PS3, PS4, Xboksa 360 oraz Xboksa One.

Przy okazji, widzieliście już jak wygląda Dragon Age III w najwyższych detalach? Sprawdźcie tego newsa.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

  • gracz

    Tak 200 h nudy czy 10h świetnej rozgrywki, szczerze powiedziawszy Lords of the fallen, pokazuje klasę, tak ktoś może napisać iż DA ma już podłoże natomiast LotF ma bardziej dynamiczną rozgrywkę, u z tego co widać to ciekawą fabułę, a i sam bohater wydaje się bardziej męski. Obie gry są ładne ale w moich oczach sama data premiery mówi sama za siebie Lotf wychodzi wcześniej a ja nie lubię czekać.

0 Shares
Share
+1
Tweet