Dodatki do gier z cyklu Mass Effect i Dragon Age za darmo. BioWare wycofuje swoją walutę

Mass Effect i Dragon Age - odbierzcie darmowe dodatki do różnych części
Newsy PC

Punkty BioWare przestają istnieć. Dzięki temu dodatki do różnych części Mass Effect i Dragon Age zdobędziemy za darmo. Niestety, nie wszystko staje się w pełni bezpłatne.

Cofnijmy się na chwilę do zamierzchłych czasów, gdy mikropłatności w grach potrafiły być nawet jeszcze bardziej inwazyjne. Dawniej nie dało się dostać DLC do różnych części Mass Effect czy Dragon Age jako osobnego produktu w sklepie. Można było je kupić za specjalne punkty BioWare, nabywane za prawdziwą walutę. Problem w tym, że paczki punktów były drogie, a jedna nigdy nie wystarczała na zakup konkretnego DLC. W końcu żegnamy się z tym nietrafionym pomysłem.

Electronic Arts w e-mailach do swoich klientów posiadających konto w Originie zaznacza, że to koniec punktów BioWare. Od teraz już nich nie zdobędziemy.

Informujemy, że od 11 października 2022 roku punkty BioWare nie będą już dostępne jako waluta w sklepie Origin. Inne waluty, takie jak Kryształy i Platyna w innych tytułach BioWare, pozostają bez zmian.

– czytamy w e-mailu od EA

I jest to bardzo dobra wiadomość, bo dość kosztowne wcześniej dodatki stają się teraz zupełnie darmowe. EA podkreśla, że wystarczy zalogować się na konto Origin, wejść do biblioteki gier i z rozsuwanej listy wybrać „Dodatkową Zawartość”. Warto zaznaczyć, że kupione uprzednio DLC pozostaną aktywne w naszych bibliotekach bez zmian.

Niestety, paczki do trybu multiplayer Mass Effect 3 wciąż będą mogły zostać nabyte wyłącznie za pośrednictwem waluty zdobywanej w grze. Zmiany dotyczą DLC do gier takich jak Mass Effect 2 i 3 oraz Dragon Age: Początek i Dragon Age II.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie