Downgrade w For Honor? Wręcz odwrotnie! Tym razem Ubisoft się postarał

Zapraszamy na porównanie grafiki.

Zamknięta beta For Honor rozpoczęła się już wczoraj i potrwa do 29 stycznia. Wybrani gracze mogą w tym czasie testować produkcję, która – jak się okazuje – wygląda lepiej niż w zeszłym oraz w 2015 roku.

Wynika tak z porównań grafiki, które przygotował YouTube’r skrywający się za pseudonimem Cycu1. Pierwsze porównanie prezentuje starcie Alpha 2016 vs Beta 2017. W drugim mamy natomiast ujęcia wyrwane z trwających właśnie testów For Honor i zestawienie ich z podobnymi, pokazanymi podczas targów E3 2015.

Zapraszamy na poniższe filmiki i czekamy na premierę For Honor, która nastąpi już 14 lutego tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Wymagania sprzętowe For Honor na PC już znane

Ubisoft podało ostateczne wymagania sprzętowe związane z grą For Honor. Jeśli chodzi o te minimalne, to wcale nie są wysokie. Wiele komputerów powinno sobie dać radę.

Gorzej już natomiast z rekomendowaną konfiguracją. Tutaj potrzebny będzie sporo mocniejszy procesor, ale co zaskakuje, karta graficzna nie będzie musiała być z najwyższej półki, aby uciągnąć grę w 1080p i 60 klatkach na sekundę.

For Honor wymagania sprzętowe minimalne:

  • Procesor: Intel Core i3-550 lub AMD Phenom II X4 955 albo odpowiednik
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660, GTX 750ti, GTX 950, GTX 1050 (2 GB) albo AMD Radeon HD 6970, HD 7870, R9 270, R9 370, RX 460 (2 GB)
  • Pamięć RAM: 4 GB RAM
  • System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10 (wersje 64-bitowe)

For Honor wymagania sprzętowe rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K lub AMD FX-6350 albo odpowiednik
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 680, GTX 760, GTX 970, GTX 1060 (2 GB) albo AMD Radeon R9 280X, R9 380, RX 470 (2 GB)
  • Pamięć RAM: 8 GB RAM
  • System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10 (wersje 64-bitowe)

For Honor – nowe postacie ujawnione przez Ubisoft. Tak prezentują się Nobushi, Egzekutor i Walkiria

Ubisoft prezentuje zwiastuny kolejnych postaci, które będziemy mogli poprowadzić do walki w tytule For Honor.

Na początek Walkirie, czyli zakon wojowników, który zawarł umowę ze swoimi bogami. Wojowniczki są niezwykle zwinne oraz szybkie, a ich bronią jest długa włócznia oraz mała tarcza. Egzekutorzy to z kolei opancerzone i powolne czołgi, które potrafią załatwić całą sprawę jednym ciosem. Na koniec Nobushi, eleganccy, agresywni wojownicy z najlżejszym pancerzem i najbardziej egzotyczną bronią.

Zapraszamy na zwiastuny bohaterów i przypominamy, że premiera For Honor została ustalona na 14 lutego. Zagramy na na PlayStation, Xbox One i PC.

Season Pass dla For Honor z nowymi wojownikami

Ubisoft przedstawiło, trochę wcześniej niż to miało mieć miejsce oficjalnie, szczegóły dotyczące Przepustki Sezonowej dla For Honor. Najważniejszą nowością będzie aż sześciu nowych wojoników, dodatkowe skrzynie z wyposażeniem oraz ogólny wcześniejszy dostęp do nowych zawartości.

Oprócz tych elementów w Przepustce Sezonowej znajdą się: ekskluzywna emotka Sunbeam dla wszystkich 12 wojowników, ekskluzywny emblemat oraz 30-dniowy status Czempiona. Przygotowywane są także dodatki dla osób zamawiających wersję Deluxe: unikatowe hełmy i specjalne wykończenia.

Przy okazji prezentujemy nowy zwiastun produkcji.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.