Teaser filmu Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa oficjalnie w sieci. Będzie się działo!

Doktor Strange w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

W sieci pojawił się oficjalnie teaser nadchodzącego filmu Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa. Zapowiada się kolejne świetne widowisko.

Zaledwie parę dni temu pisaliśmy o tym, że zwiastun nowego filmu możecie zobaczyć oficjalnie wyłącznie po napisach wyświetlanego obecnie Spider-Man: Bez drogi do domu. Tymczasem dziś już możemy zaprezentować Wam zamieszczony przez Marvela teaser:

Akcja filmu Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa rozpoczyna się tam, gdzie zakończył ją Spider-Man: Bez drogi do domu. Stephen Strange musi bowiem zmierzyć się z efektami zaklęcia, które wywołało filmowe multiwersum. Na przeszkodzie stanie mu dawny przyjaciel, czyli Karl Mordo, który w całej sytuacji ma swoje własne cele. Wydarzenia niestety komplikują się coraz bardziej, a Doktor Strange będzie potrzebował pomocy.

Oprócz odtwórcy głównej roli, Benedicta Cumberbatcha, na ekranach pojawią się m.in. Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Benedict Wong, a także Xochitl Gomez jako America Chavez. Premierę filmu zapowiedziano na 6 maja 2022.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie