Doktor Strange kontra Scarlet Witch. Kto okaże się silniejszy w multiwersum obłędu?

Doktor Strange i Scarlet Witch, postaci z filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Już od jakiegoś czasu fani czekający na film Doktor Strange w multiwersum obłędu zastanawiają się, kto spośród bohaterów będzie najsilniejszy.

I wszystko wskazuje na to, że Doktor Strange będzie musiał ustąpić pola. Doniesienia sugerują, że Scarlet Witch okaże się najsilniejszą postacią w całym MCU. Ostateczny pojedynek w tej materii ma się rozegrać właśnie między tymi dwiema postaciami

Doktor Strange 2 przedstawi pierwszy wspólny wątek tytułowego bohatera i Wandy Maximoff. Postaci zetknęły się już wprawdzie w filmie Avengers: Koniec gry, jednak dopiero teraz możemy liczyć na ukazanie więcej ich wspólnych momentów.

Producent filmu, Richie Palmer, zasugerował ponadto, że Scarlet Witch może w istocie okazać się silniejsza. W rozmowie z portalem Empire wyraźnie dał wskazówkę fanom, którzy czekają na wyjaśnienie sprawy:

„Nie wiem, kto jest silniejszy od Wandy. Spotkanie Wandy Maximoff w Końcu gry byłoby dużym wyzwaniem dla Strange’a. Kto okaże się najpotężniejszą postacią w uniwersum? Może dowiemy się pod koniec filmu.

Tej jednej kwestii rzeczywiście nie da się zaprzeczyć – wszystkie wątpliwości rozwieje premiera tytułu. Doktor Strange w multiwersum obłędu nadejdzie już 6 maja 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie