Premiera filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu już za 2 miesiące. Marvel publikuje teaser

fragment plakatu filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

Tym, którzy już nie mogą doczekać się premiery, Marvel przypomina: Doktor Strange w multiwersum obłędu wychodzi już za 2 miesiące.

I to z tej właśnie okazji na oficjalnym Twitterze Marvel Entertainment pojawił się specjalny teaser. Nie pokazuje on wprawdzie scen, które nie pojawiłyby się w dotychczasowych materiałach; to jednak dobra okazja, by przypomnieć sobie, na co w rzeczywistości czekamy. Widowisko zapowiada się doskonale i to nie tylko ze względu na powroty postaci, których już w kinie się nie spodziewaliśmy. Zanosi się bowiem na to, że Marvel zamierza przeskoczyć i tak bardzo wysoki poziom ustanowiony już filmem Spider-Man: Bez drogi do domu.

Na ekranach w filmie pojawią się m.in. Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Benedict Wong, Xochitl Gomez, a także wspomniany już Patrick Stewart. Doktor Strange w multiwersum obłędu wejdzie do kin 6 maja 2022 roku; tymczasem zobaczcie obiecany teaser:

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie