Doktor Strange w multiwersum obłędu z wyczekiwaną postacią. Plotka o obsadzie potwierdzona

Doktor Strange w multiwersum obłędu
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Uniwersum

Potwierdziły się plotki na temat filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu. Wiadomo już, że na ekranach zobaczymy wyczekiwane cameo.

Uwaga – tekst zawiera spoilery dotyczące filmu.

Chodzi o Johna Krasinskiego, który według informacji z początku roku miał pojawić się w produkcji Marvela. Niedawny przeciek potwierdził, że w istocie zadebiutuje on w MCU jako Mister Fantastic, czyli członek Fantastycznej Czwórki. Niestety nie wyjaśniło się, czy na ekranach zobaczymy również Emily Blunt; styczniowe wieści wspominały o obojgu aktorów. Można jednak liczyć na to, że skoro połowa plotki zyskała właśnie potwierdzenie, to i druga część może okazać się prawdziwa.

Obecność Krasinskiego w filmie potwierdził wyciek fragmentu filmu nagranego podczas któregoś z pokazów. Oprócz bohatera Fantastycznej czwórki fragment ukazał również Kapitan Carter, Black Bolta oraz Monicę Rambeau. Jak już wiadomo, w produkcji pojawi się również m.in. Profesor X grany przez Patricka Stewarta.

Jak na razie nie wiadomo, czy John Krasinski wcieli się w swoją postać jednorazowo, czy może zagości w MCU na dłużej. W przygotowaniu jest obecnie film Fantastyczna Czwórka, lecz dotychczas nie ujawniono żadnych informacji związanych z obsadą. Zapewne jeśli Krasinski będzie powtarzał występ jako Mister Fantastic, dowiemy się o tym oficjalnie po premierze nowego Doktora Strange.

Doktor Strange w multiwersum obłędu zadebiutuje w kinach już w tym tygodniu – 6 maja 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie