John Krasinski i Emily Blunt łączeni z filmem Doktor Strange w multiwersum obłędu

Emily Blunt i John Krasinski w filmie Ciche miejsce
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Plotki sugerują, że w filmie Doktor Strange w multiwersum obłędu zobaczymy dwoje znanych aktorów jako bohaterów z Fantastycznej Czwórki.

Jak wiadomo, w nadchodzącej produkcji może pojawić się wiele postaci z różnych światów. Tak jak w Spider-Man: Bez drogi do domu koncepcja multiwersum sprawiła, że ramię w ramię walczyło trzech Spider-Manów, również w tym przypadku musimy nastawiać się na niespodzianki. Jedna z nich dotyczy ewentualnego występu postaci z Fantastycznej Czwórki, lecz tutaj nie mówi się o powrotach aktorów sprzed lat. Plotki głoszą bowiem, że w filmie pojawią się John Krasinski jako Mister Fantastic oraz Emily Blunt w roli Invisible Woman.

Informację podał portal Illuminerdi, czyli źródło zazwyczaj dobrze poinformowane na temat przecieków i plotek. Wieści pojawiają się również na innych stronach. Według nich Krasinski miał już nakręcić swoje sceny na potrzeby drugiej części serii o Doktorze Strange:

Obsadzenie Johna Krasinskiego i Emily Blunt w wymienionych rolach byłoby spełnieniem marzeń wielu fanów. Widzowie od lat mówią bowiem o tym, że para aktorów byłaby idealna jako członkowie Fantastic Four. Plotki wybuchły na nowo wraz z potwierdzeniem informacji o nowej wersji filmu; tytuł z 2005 roku nie przetrwał niestety próby czasu. Nie wiadomo jednak, czy aktorzy – jeśli w istocie pojawią się na ekranach w Doktor Strange w multiwersum obłędu – powtórzą swoje role również w następnym filmie. Mówi się bowiem, że ich bohaterowie są wyłącznie alternatywnymi wersjami tych, które znamy z uniwersum.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie