Kilka nowych scen z Doktora Strange w multiwersum obłędu. Bohaterowie walczą z potworami

Doktor Strange
Baza filmów Filmy Newsy Uniwersum

Doktor Strange w multiwersum obłędu ma nowy, choć wyjątkowo krótki spot promocyjny. W ciągu pół minuty zobaczyliśmy jednak kilka nowych scen.

Uwaga – w poniższym tekście mogą pojawić się spoilery. Jeśli nie chcecie zepsuć sobie niespodzianki, radzimy pominąć jego treść.

Szczególne zainteresowanie w nowym materiale wzbudziła walka z tajemniczymi potworami, które atakują siedzibę czarodziejów. Choć na pozór przedstawieni bohaterowie walczą po jednej stronie, fani spekulują, że Scarlet Witch jako potężna postać w istocie będzie przeciwnikiem w nadchodzącym filmie. Tak też można odebrać zaprezentowany zwiastun. Z pewnością możemy liczyć na duże emocje; nie zawiodą się zwłaszcza ci fani, którzy nastawiają się na zwroty akcji i niespodziewane rozwiązania.

Tu kończą się ewentualne spoilery

W tytułową rolę w filmie Doktor Strange w multiwersum obłędu wciela się oczywiście Benedict Cumberbatch. Oprócz niego na ekranie pojawią się m.in. Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Patrick Stewart, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, a także Xochitl Gomez w swoim marvelowskim debiucie.

Produkcja wejdzie do polskich kin już za niewiele ponad miesiąc, czyli maja 2022 roku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie