Fani spekulują na temat gościnnych występów w Doktor Strange w multiwersum obłędu. Kto może pojawić się w filmie?

Benedict Cumberbatch w teaserze filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

Jeśli chodzi o występy gościnne, film Doktor Strange w multiwersum obłędu ma jeszcze większe możliwości niż najnowsza część Spider-Mana.

Z tego względu – podobnie, jak było właśnie w przypadku Spider-Man: Bez drogi do domu – fani już spekulują na temat dodatkowych postaci. Emocje podsycają sprawdzeni już scooperzy, którzy twierdzą, że wiedzą, kto pojawi się w filmie. Jak na razie traktujemy to mimo wszystko jako plotkę; prawdę poznamy zapewne dopiero po premierze tytułu.

Wśród najczęściej wymienianych postaci znajdują się m.in. Ghost Rider, Loki, Spider-Man, Iron Man, a także Kapitan Carter z serialu Disney+ What If…?. Lista uwzględnia również Profesora X, którego udział w filmie jest już praktycznie potwierdzony; w niedawno zaprezentowanym zwiastunie wyraźnie było słychać głos Patricka Stewarta, czyli odtwórcy roli Charlesa Xaviera w filmach z serii X-Men. Jak jednak głoszą plotki, Stewart wcieli się tym razem w alternatywną wersję Profesora, nie zaś tego, którego pamiętamy z filmów Bryana Singera.

Informatorzy nadal łączą z filmem Johna Krasinskiego oraz Emily Blunt. Aktorskie małżeństwo miałoby się wcielić w postaci z Fantastycznej Czwórki. Ponadto w tytule ma pojawić się Ryan Reynolds jako Deadpool; dziennikarze stale pytają o to aktora, jednak ten konsekwentnie zaprzecza swojemu udziałowi.

O wszystkich gościnnych występach przekonamy się już 6 maja 2022, gdy Doktor Strange w multiwersum obłędu wejdzie do polskich kin.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie