Dinozaury rządzą na nowych screenach z LEGO Jurassic World

Kolejna odsłona gier z serii LEGO przeniesie nas do Parku Jurajskiego. Jesteście gotowi na spotkanie z prehistorycznymi gadami?

LEGO Jurassic World zadebiutuje w czerwcu tego roku na PC oraz konsolach: PS3, PS Vita, PlayStation 4, X360, Xbox One, 3DS oraz Wii U. Pierwszy trailer mogliśmy już zobaczyć, teraz przyszedł czas na porcję screenów, które podrzucają nam twórcy.


Nadchodząca gra pozwoli nam zagłębić się w fabułę, którą poznamy również w filmie Jurassic World w reżyserii Colina Trevorrowa. Będzie on opowiadał o nowym gatunku dinozaura, którego stworzyli naukowcy. W LEGO Jurassic World przeżyjemy jednak również wydarzenia z trzech wcześniejszych części kinowego Parku Jurajskiego.

Fani dinozaurów powinni być zatem w siódmym niebie. Pytanie tylko, czy formuła gier z serii LEGO nie jest już zanadto wytarta. Od lat mechanika rozgrywki w tym cyklu wygląda do znudzenia podobnie, zmieniają się tylko bohaterowie. Nie macie jeszcze dosyć? Miejmy nadzieją, że LEGO Jurassic World wniesie do serii jakiś większy powiew świeżości. jak sądzicie, nie zawiedziemy się?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet