LEGO Jurassic World doczekało się pierwszego trailera

Wielkie gady w klockowym wydaniu.

Jeśli jesteście fanami gier z serii LEGO, na pewno z chęcią odpalicie poniższy filmik. To pierwszy trailer (nie liczymy wczesnego teasera, który pokazał jedynie dinozaura na białym tle) z nadchodzącego LEGO Jurassic World. Tytuł zadebiutuje w czerwcu tego roku na PC oraz konsolach: PS3, PS Vita, PlayStation 4, X360, Xbox One, 3DS oraz Wii U.

Gra pojawi się zatem na rynku wraz z kinowym filmem Jurassic World w reżyserii Colina Trevorrowa. Będzie on opowiadał o nowym gatunku dinozaura, którego stworzyli naukowcy. Jak to już w takich filmach bywa, gad ucieka z parku i robi się niezłe bagno.


LEGO Jurassic World poda nam filmową fabułę w typowym dla klockowej serii leciutkim i prześmiewczym stylu. Na tym jednak nie koniec. Nadchodząca gra pozwoli nam przeżyć również wydarzenia, które miały miejsce w trzech częściach kinowego Parku Jurajskiego.

Co ciekawe, pracujące nad grą studio Traveller’s Tales poinformowało w zeszłym miesiącu, że w LEGO Jurassic World wcielimy się nie tylko w małe ludziki z klocków, lecz również w ogromnego dinozaura. Kto nie może się doczekać?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet