Dobry moment na powrót do Diablo IV. Darmowe prezenty i mnóstwo atrakcji

Diablo IV rozdaje prezenty w nowym evencie | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Diablo IV doczekało się specjalnego, rocznicowego wydarzenia, w ramach którego gracze mogą dostać przedmioty za darmo i wziąć udział w nowych aktywnościach!

Każdy gracz Diablo IV – bez wyjątku – może zyskać sporo nowości bez żadnych opłat. To już samo w sobie sugeruje, że to dobry czas na powrót do Sanktuarium.

Diablo IV z wydarzeniem rocznicowym

Czerwiec to nie tylko pierwsze urodziny Diablo IV, ale również drugie takie wydarzenie dla Diablo Immortal, czyli niegdyś wysoce kontrowersyjnego mobilnego wydania hitu Blizzarda. Firma przygotowała więc szereg atrakcji dla fanów, a za sprawą części wydarzeń chce bardzo mocno zachęcić graczy do powrotu. Jak dla mnie – bomba.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania pierwszej rocznicy Diablo IV i drugich urodzin Diablo Immortal! Możecie zgarnąć nagrody przygotowane przez goblina, by uczcić kolejny rok rządów zła w Sanktuarium. Śmiało, zatopcie kły w piekielnie atrakcyjnych łupach w Diablo IV i Diablo Immortal dostępnych z okazji rocznicy. Dziękujemy za kolejny rok odpierania demonicznych sił Piekła i za to, że jesteście częścią społeczności Diablo.

– informuje Blizzard

Zawsze miło przygarnąć darmowe rzeczy, których teraz ma być mnóstwo. Od wczoraj gracze Diablo IV mogę codziennie odbierać darmowe prezenty czekające na nich w cyfrowym sklepie gry. Oferta zmienia się co dobę, także warto wracać regularnie, aby nic nie pominąć. Wśród przedmiotów możemy liczyć m.in. na ekskluzywne przedmioty kosmetyczne. Na pierwszy ogień poszła skórka dla konia.

Diablo IV: Marsz GoblinówCzęść 1Marsz Goblinów6–13 czerwca
Darmowe prezenty w sklepie6–12 czerwca, do odebrania do 20 czerwca
Część 2Błogosławieństwo Matki
Diablo Immortal: Marsz GoblinówDarmowy legendarny klejnot pięciogwiazdkowy13 czerwca, do odebrania do 20 czerwca
Grabieżca Goblinów6–20 czerwca
Goliat Złotem Przeklęty6–18 czerwca
Marsz Goblinów6–13 czerwca
Próba Grabieżcy
Rocznicowy Bard

Pierwsze wydarzenie rocznicowe dla Diablo IV obfitować ma w zatrzęsienie goblinów skarbników, których będzie można teraz spotkać znacznie częściej. Z kolei później czeka nas “Błogosławieństwo Matki”, czyli limitowany event, w ramach którego każdy gracz może liczyć na większy przyrost punktów doświadczenia oraz złota.

Źródło: Blizzard

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie