Nowy zwiastun Diablo IV z datą otwartych testów. Niektórzy zagrają już za chwilę

Diablo IV zmieniło się nie do poznania, grajcie za darmo | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Diablo IV w końcu otrzymało nowy zwiastun. Szczególnie ciekawą informacją jest jednak ujawnienie daty testów gry. Jest też wcześniejszy dostęp.

Mimo dość negatywnie brzmiących przecieków Diablo IV i tak ma potencjał, aby nieźle namieszać w tym roku premier gamingowych. Nowy potencjalny hit Blizzarda ma ukazać się już 2 czerwca 2023 roku. O ile, rzecz jasna, wszystko się uda i deweloperzy ukończą tytuł do tego czasu. Niedawno jeden z nich wyjawił, że możemy spodziewać się ujawnienia daty testów, na które wszyscy fani czekają. Wtedy będziemy przecież mogli zupełnie za darmo przetestować grę i sprawdzić, czy i tym razem Blizzard “dowiózł”.

Teraz do sieci trafił nowy zwiastun gry, który ponownie jest w stanie onieśmielić największe animacje kinowe. Jest klimatycznie i intrygująco, co akurat bardzo dobrze nastraja na samą produkcję. Serdecznie polecam obejrzeć niemal 4-minutowy materiał, który znajdziecie poniżej. Zaznaczę na marginesie, że zarazem jest to nie tylko zwiastun, ale i animacja wprowadzająca do gry.

Przy okazji poznaliśmy oficjalną datę startu testów gry. Ostatecznie okazuje się, że nie trzeba będzie długo czekać, a niektórzy będą mogli zagrać nawet dwa razy. Gracze, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe na Diablo IV, zagrają już w terminie 17-19 marca. Pozostali muszą poczekać nieco dłużej – na weekend 24-26 marca. Mam niepokojące przeczucie, że to właśnie wynik tych testów może stanowić o tym, czy D4 faktycznie może ukazać się w obiecywanym wcześniej terminie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie