Co z tą otwartą betą Diablo IV? Jeden z twórców ma dobre wieści

Diablo IV
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wygląda na to, że lada moment powinniśmy poznać dokładną datę startu otwartej bety Diablo IV. Tak przynajmniej wynika z krótkiego tweeta.

Rod Fergusson, szef marki Diablo, postanowił rozwiać wątpliwości na temat potencjalnej daty otwartej bety Diablo IV. Oczywiście na razie nie zdradził nic, a jego tweeta można rozumieć na parę sposobów, ale po głębszym zastanowieniu ciężko tu mówić o czymś specjalnie tajemniczym.

Kiedy otwarta beta Diablo IV?

Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że tak – otwarta beta nowej gry z cenionej serii Diablo faktycznie będzie miała miejsce. Szczegółów poskąpiono, a gracze nie mogą doczekać się informacji w tej sprawie od dawna. W końcu może to być świetna okazja do wypróbowania nowej gry za darmo. W ten sposób wiele osób dowie się przed premierą, czy Blizzard poszedł w dobrą, ich zdaniem, stronę. Ja się aż tak nie martwię (choć niektóre wieści nie napawają optymizmem), ale przetestować nowego “diaboła” i tak zamierzam.

Na Twitterze jeden z użytkowników zapytał Fergussona o jakiekolwiek informacje na temat otwartej bety. Zastanawiał się, czy być może wkrótce poznamy szczegóły w tej sprawie. Szef marki nie pozostawił złudzeń, choć na pierwszy rzut oka jego wiadomość niewiele wyjaśnia.

Już niedługo! Gdyby tylko w tym miesiącu odbyło się jakieś gamingowe wydarzenie, na którym można by coś takiego ogłosić…

– stwierdził Fergusson

I owszem – takie wydarzenie ma miejsce, a Blizzard już wcześniej potwierdził obecność na nim. Mowa o IGN Fanfest, które transmitowane ma być na żywo między 17 a 18 lutego 2023 roku. Bez specjalnego zaskoczenia możemy więc spodziewać się informacji w sprawie możliwości ogrania D4 za darmo, ale w ramach otwartej bety.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie