Co z tą otwartą betą Diablo IV? Jeden z twórców ma dobre wieści

Diablo IV wycieka na długiej rozgrywce, a twórcy pokazują kooperację
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wygląda na to, że lada moment powinniśmy poznać dokładną datę startu otwartej bety Diablo IV. Tak przynajmniej wynika z krótkiego tweeta.

Rod Fergusson, szef marki Diablo, postanowił rozwiać wątpliwości na temat potencjalnej daty otwartej bety Diablo IV. Oczywiście na razie nie zdradził nic, a jego tweeta można rozumieć na parę sposobów, ale po głębszym zastanowieniu ciężko tu mówić o czymś specjalnie tajemniczym.

Kiedy otwarta beta Diablo IV?

Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że tak – otwarta beta nowej gry z cenionej serii Diablo faktycznie będzie miała miejsce. Szczegółów poskąpiono, a gracze nie mogą doczekać się informacji w tej sprawie od dawna. W końcu może to być świetna okazja do wypróbowania nowej gry za darmo. W ten sposób wiele osób dowie się przed premierą, czy Blizzard poszedł w dobrą, ich zdaniem, stronę. Ja się aż tak nie martwię (choć niektóre wieści nie napawają optymizmem), ale przetestować nowego „diaboła” i tak zamierzam.

Na Twitterze jeden z użytkowników zapytał Fergussona o jakiekolwiek informacje na temat otwartej bety. Zastanawiał się, czy być może wkrótce poznamy szczegóły w tej sprawie. Szef marki nie pozostawił złudzeń, choć na pierwszy rzut oka jego wiadomość niewiele wyjaśnia.

Już niedługo! Gdyby tylko w tym miesiącu odbyło się jakieś gamingowe wydarzenie, na którym można by coś takiego ogłosić…

– stwierdził Fergusson

I owszem – takie wydarzenie ma miejsce, a Blizzard już wcześniej potwierdził obecność na nim. Mowa o IGN Fanfest, które transmitowane ma być na żywo między 17 a 18 lutego 2023 roku. Bez specjalnego zaskoczenia możemy więc spodziewać się informacji w sprawie możliwości ogrania D4 za darmo, ale w ramach otwartej bety.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie