Diablo IV na genialnym zwiastunie. Znamy też datę premiery i ceny róznych edycji

Diablo IV - data premiery, genialny zwiastun i edycje gry
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier przyszłego roku, Diablo IV, dostało nowy zwiastun i datę premiery. Wydaje mi się, że jest na co czekać!

Blizzard o Diablo IV mówi dużo i głośno. Projekt powstaje już dość długo, a deweloperzy regularnie dzielą się nowymi informacjami na swoim blogu. Dlatego też ci, którzy najbardziej nie mogą doczekać się powrotu do świata Sanktuarium, zapewne mniej więcej wiedzą już, czego można się spodziewać. No ale co z tą datą premiery?

The Game Awards 2022 z Diablo IV

Na gali TGA 2022 pojawił się także i Blizzard, który przyprowadził swoje potworki. Nowe Diablo otrzymało fantastyczny zwiastun skupiający się wokół rozrysowania głównego konfliktu na linii – siły nieba kontra siły piekła (a w szczególności Lilith). Materiał jest klasyczny dla Blizzarda, czyli cieszy oko i bardzo pozytywnie nastawia na grę.

Data premiery Diablo IV to 6 czerwca 2023 roku, co (prawie) pokrywa się z wcześniejszymi przeciekami. Do tego potwierdzono również „wycieknięte” już różne edycje gry. Nowe Diablo ma być dostępne w wersji Ultimate Edition (99,99 euro), Digital Deluxe Edition (89,99 euro) oraz standard (69,99 euro).W sprzedaży pojawi się również limitowana edycja kolekcjonerska, w skład której wchodzą m.in. świece, mapa świata, podkładka pod myszkę czy wydrukowane obrazki z gry. Kupując tytuł w przedsprzedaży, zapewniamy sobie dostęp do testów beta gry.

Dla zainteresowanych – w tym miejscu znajdziecie pokaz kreatora postaci w produkcji. Wciąż można także zapoznać się z długimi fragmentami rozgrywki pochodzącymi z wewnętrznych testów.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie