Diablo III – testy beta nekromanty już niebawem. Jak wziąć udział?

Chcecie dołączyć do sprawdzania nowości w Diablo III?

Blizzard zapowiada, że już wkrótce roześle po świecie zaproszenia do zamkniętych beta-testów, w których poprowadzimy do walki nową klasę.

Pamiętajcie, że prace nad nekromantami i pozostałymi elementami aktualizacji 2.6.0 nadal trwają. Oznacza to, że treść zamkniętych beta-testów nie reprezentuje wersji ostatecznej i może ulec zmianie – zaznacza deweloper.

Kim są nekromanci? Jak czytamy na stronie dewelopera, to najnowsza grywalna klasa postaci w Diablo III: Reaper of Souls. Jako mistrzowie mrocznych sztuk nekromanci mogą władać magią czerpaną z mocy samej śmierci i dowodzić potężnymi armiami wskrzeszonych wojowników.

Nekromanci będą dostępni w ramach pakietu Przebudzenie Nekromantów, który zostanie wypuszczony w roku 2017. Żeby mieć dostęp do tej zawartości, gracze muszą posiadać zarówno grę Diablo III, jak i dodatek Reaper of Souls (albo, w przypadku konsoli, wersję Ultimate Evil Edition na PlayStation 4 lub Xbox One).

Wspomniany pakiet wprowadzi do Diablo III, poza postacią nekromanty, również zwierzaka, dwa dodatkowe miejsca na postacie, dwie dodatkowe zakładki skrytki (na PC), ramkę portretu, proporzec, sztandar i symbol na sztandarze.

Jak wziąć udział w beta-testach?

Jeśli chcecie dołączyć do grona beta-testerów nekromantów, upewnijcie się, że zgłosiliście chęć udziału. Aby to zrobić, wejdźcie na stronę zarządzania kontem i w zakładce Ustawienia profilu beta-testera zaznaczcie pole „Diablo” w sekcji „Beta-testy, które mnie interesują”, a następnie kliknijcie przycisk „Uaktualnij preferencje”. Aby kwalifikować się do zaproszenia do zamkniętej bety, należy posiadać licencję gry Diablo III przypisaną do w pełni funkcjonującego konta Battle.net (tj. takiego, które nie zostało zawieszone lub zbanowane). Pamiętajcie, że samo zgłoszenie chęci udziału w zamkniętych beta-testach nekromantów nie gwarantuje zakwalifikowania się do nich (zwłaszcza że liczba zaproszeń do zamkniętej bety jest bardzo ograniczona), jednak daje szansę na udział w nich.

Źródło: Blizzard, opracowanie własne

Diablo III – nekromanta w żeńskiej wersji

W połowie marca serwis DualShockers przedstawił interesujący materiał wideo, na którym możemy zobaczyć nową postać nekromanty w żeńskiej wersji. Ta ma się pojawić w ramach płatnego DLC, ale data debiutu dodatku nie jest jeszcze znana.

Materiał wideo obfituje w wiele efektownych starć, możemy też rzucić okiem na nowe umiejętności, w tym przyzywanie wielkiego golema, który chętnie pomaga w walce. Świetnie też prezentuje się ogromna kosa.

Fani Diablo III z pewnością czekają też na coś więcej niż tylko mniejsze dodatki. Sądzicie, że duże rozszerzenie pokroju Reaper of Souls w ogóle się pojawi?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.