Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Czekaliście na coś nowego związanego z Diablo? Oto jest!

Blizzard prezentuje nowości.

Już od dziś będzie można pobierać nowy pakiet dodatków do Diablo III o nazwie Przebudzenie Nekromantów. Najważniejszą nowością pakietu jest nowa klasa postaci – tytułowy Nekromanta. DLC ma być dostępne dziś na konsolach oraz PC, zaraz po przeprowadzeniu przez Blizzarda potrzebnych konserwacji. Te rozpoczną się na konsolach o godzinie 17.00, a na PC o 23.00 (potrwają kilka godzin).

Pakiet dodatków został wyceniony na 14.99 euro (około 63 zł) i działa tylko wtedy, jeśli jesteście posiadaczami Diablo II: Reapers of Souls lub Diablo III: Ultimate Evil Edition w przypadku PS4 oraz XOne. Co dokładnie zawiera pakiet dodatków?

Oprócz pełnego dostępu do klasy nekromantów, zarówno w trybie kampanii, jak i trybie przygodowym, pakiet Przebudzenie Nekromantów zawiera dodatkowo ekskluzywną zawartość cyfrową:

  • Zwierzak nie biorący udziału w walce
  • Para ozdobnych skrzydeł
  • Nowy sztandar, symbol i akcent inspirowany nekromantami
  • Nekromancka ramka portretu
  • Proporzec
  • Dwa dodatkowe miejsca na postacie
  • Dwie dodatkowe zakładki skrytki (ten element nie będzie dostępny na konsolach)

Ponadto w ramach aktualizacji 2.6.0 producent udostępni Szczeliny Wyzwań, Zasnute Wrzosowiska, Świątynia Pierworodnych oraz Krainy Przeznaczenia – to darmowa zawartość – jeśli posiadacie rozszerzenie Reaper of Souls.

Źródło: Blizzard

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się