Wielkie wydarzenie i nagrody specjalne w Diablo III. Oto szczegóły

Wielkie wydarzenie i nagrody specjalne w Diablo III. Oto szczegóły
Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Blizzard przypomina, że kolejna rocznica premiery Diablo zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią wydarzenie Ciemność nad Tristram. Rozpocznie się ono 1 stycznia o północy i potrwa do 30 stycznia, również do północy.

Wasza przygoda rozpoczyna się, gdy wpadacie na trop tajemniczej grupy kultystów, która próbuje zasiać chaos w świecie Sanktuarium. Tropiąc ją w trybie przygodowym, zdobędziecie wskazówki, które zaprowadzą was do portalu prowadzącego do przeszłości Tristram, i pomogą odkryć źródło przerażającej ciemności, która przed wieloma laty ogarnęła to miasteczko – czytamy na oficjalnej stronie Diablo III.

Podążcie tropem wskazówek, odkryjemy sekrety tajemniczej katedry i zapuścimy się w podziemia, gdzie czekają znajomi przeciwnicy i klasyczne przedmioty, od których zakręci się wam łezka w oku. Wszystkich atrakcji doświadczycie na silniku Diablo III. A głęboko pod katakumbami sam Mroczny Władca czeka na nieustraszonych śmiałków, którzy ośmielą się rzucić mu wyzwanie…

Zdobądźcie cenne łupy

Czymże byłaby gra z serii Diablo bez nowych, połyskujących złotem łupów, które moglibyście zabrać ze sobą? Wykonanie zadań związanych z wydarzeniem rocznicowym zapewni wam niepowtarzalne wzory do transmogryfikacji, osiągnięcia, portrety, zwierzaki i wiele więcej! Na niektóre z nagród natkniecie się bardzo łatwo, inne zaś wymagać będą zajrzenia pod każdy kamień i zdobycia wszystkich osiągnięć.

Źródło: Blizzard, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie