Ryzykowne zmiany w Diablo III. Blizzard prosi graczy o pomoc

Przysłużycie się do poprawienia gry?

Blizzard informuje, że pracuje nad kilkoma zakulisowymi optymalizacjami w Diablo IIIPonieważ część z nich jest dość ryzykowna, potrzebujemy waszej pomocy, by przetestować je, zanim trafią one do aktualnej wersji gry – czytamy na oficjalnej stronie dewelopera.

Jeśli chcecie pomóc, możecie już wskakiwać na specjalny serwer PST, gdzie deweloper ma testować ryzykowne optymalizacje. Przy okazji, liczymy na raporty dotyczące błędów, które pojawiają się, gdy gracze próbują rozpocząć lub dołączyć do gry wieloosobowej lub komunikować się z innymi graczami przez czat w grze – podkreśla Blizzard.

Kilka istotnych uwag:

  • W tej aktualizacji nie ma żadnej nowej zawartości.
  • Chociaż będziecie mogli skopiować swoje dotychczasowe postacie, aktywujemy również premię 2000% do znajdowania przedmiotów legendarnych , aby zachęcić w ten sposób do udziału w testach.
  • Przypominamy również, że wszelkie postępy poczynione na PST nie zostaną przeniesione do waszych normalnych kont.
  • Jako że ta aktualizacja skupia się wyłącznie na wyszukiwaniu i naprawianiu błędów związanych z powyższymi kwestiami, w okresie testowym otwarte będzie jedynie forum zgłaszania błędów.
  • W trakcie testów wydajność serwera może się zmieniać.
  • PST będzie dostępny przez ograniczony czas. Będziemy niezmiernie wdzięczni za całą waszą pomoc w przeprowadzeniu szybkich i sprawnych testów przy udziale jak największej liczby uczestników.

Wszystkie informacje dotyczące rozpoczęcia zabawy na PST znajdziecie na oficjalnej stronie Diablo III w tym miejscu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.