Diablo 4 z podtytułem Reign of Terror? Blizzard pokazuje nowy plakat

Diablo 4 z podtytułem Reign of Terror? Blizzard pokazuje nowy plakat
Newsy PC Polecamy PS4 Switch XOne

Wszyscy fani diabłów czekają na zapowiedź Diablo 4 i to od wielu lat. Dlatego pojawienie się nowych gadżetów z sklepie Blizzarda o nazwie Diablo Reign of Terror wywołało kolejną falę spekulacji.

Na początku sierpnia dowiedzieliśmy się, że Blizzard pracuje obecnie nad kilkoma grami w uniwersum Diablo, zatem liczymy na to, że jednym z nich jest właśnie Diablo 4. Jeśli mielibyśmy zobaczyć zapowiedź gry, to z pewnością doszłoby do niej podczas imprezy BlizzCon 2018, która startuje w przyszłym miesiącu – 2 listopada. Teraz słynny deweloper aktualizuje swój elektroniczny sklep, wrzucając do niego m.in. koszulkę oraz plakat okraszone nazwami Diablo Reign of Terror. W sieci ponownie zawrzało.

Diablo 4 czy jednak remaster, lub dodatek do trójki?

Jedną z opcji jest oczywiście ta, że Diablo Reign of Terror to po prostu Diablo 4, a na plakacie widzimy odświeżony wizerunek Diabła. Inna możliwość to dodatek do Diablo 3 o wspomnianej nazwie lub np. pakiet remasterów pierwszej i drugiej części, wydanych w jakości HD. Wśród możliwości wymienianych przez fanów marki pojawia się również film animowany Diablo Reign of Terror, za który miałby odpowiadać Netflix.

Jedno jest pewne, szykuje się emocjonujący BlizzCon, na którym deweloperzy będą mówili o przyszłości marki Diablo. Oby nie skończyło się na tym, że Diablo Reign of Terror to po prostu nazwa serii gadżetów i… tyle. Jak sądzicie?

Poniżej wspomniany plakat ze sklepu Blizzarda:

Diablo Reign of Terror

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie