Diablo 4 gameplay. Tak walczy zmiennokształtny druid

0 komentarzy

Po spojrzeniu na czarodziejkę i barbarzyńcę przyszła pora na druida, który potrafi przybierać trzy formy.

Serwis Game Informer publikuje kolejny gameplay z Diablo 4, tym razem pozwalając nam podejrzeć, jak wygląda walka klasą druid.

Druid potrafi płynnie przybierać formy wilkołaka, niedźwiedziołaka i człowieka, lecz to nie jedyne umiejętności tej postaci. Zerknijcie na poniższą, trwającą 20 minut rozgrywkę.

Diablo 4 – klasy postaci

Podczas BlizzConu Blizzard ujawnił pierwsze trzy klasy dostępne w Diablo 4 i jednocześnie zapowiedział, że w grze znajdzie się ostatecznie pięć klas:

  • Barbarzyńca, słynący z niesamowitej siły i brutalnej walki w zwarciu, ma teraz do dyspozycji nowy, niezwykle potężny system Arsenału. Pozwala mu on nosić cztery różne bronie i błyskawicznie je zmieniać, przypisując je do poszczególnych ataków.
  • Czarodziejka odwołuje się do korzeni tej klasy z Diablo II.Mistrzowsko manipuluje żywiołami, by zmieść swoich przeciwników z powierzchni ziemi. Nabija ich na poszarpane lodowe kolce, razi błyskawicami lub przygniata ognistymi meteorytami spadającymi prosto z nieba.
  • Druid potrafi płynnie przybierać formy wilkołaka, niedźwiedziołaka i człowieka. Czerpiąc korzyści z odświeżonego stylu gry, uwalnia pełnię niszczycielskiej mocy gniewu natury na siły Płonących Piekieł.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się