Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Diablo 4 – nowy gameplay z czarodziejką i barbarzyńcą

Zerknijcie na dwie z trzech ujawnionych klas do Diablo 4. Nowy gameplay przedstawia władającą magią czarodziejkę oraz bezwzględnego osiłka – barbarzyńcę.

Serwis Game Informer wrzucił na YouTube kolejny gameplay z Diablo 4. To zapis rozgrywki z wersji demo gry, którą Blizzard udostępnił podczas BlizzCon 2019. Pierwszy filmik pozwala nam spojrzeć na walkę czarodziejką, a drugi to ten sam fragment gry, tyle że w skórze barbarzyńcy.

Diablo 4 – klasy postaci

Podczas BlizzConu Blizzard ujawnił pierwsze trzy klasy dostępne w Diablo 4 i jednocześnie zapowiedział, że w grze znajdzie się ostatecznie pięć klas:

  • Barbarzyńca, słynący z niesamowitej siły i brutalnej walki w zwarciu, ma teraz do dyspozycji nowy, niezwykle potężny system Arsenału. Pozwala mu on nosić cztery różne bronie i błyskawicznie je zmieniać, przypisując je do poszczególnych ataków.
  • Czarodziejka odwołuje się do korzeni tej klasy z Diablo II.Mistrzowsko manipuluje żywiołami, by zmieść swoich przeciwników z powierzchni ziemi. Nabija ich na poszarpane lodowe kolce, razi błyskawicami lub przygniata ognistymi meteorytami spadającymi prosto z nieba.
  • Druid potrafi płynnie przybierać formy wilkołaka, niedźwiedziołaka i człowieka. Czerpiąc korzyści z odświeżonego stylu gry, uwalnia pełnię niszczycielskiej mocy gniewu natury na siły Płonących Piekieł.

Data premiery Diablo 4 nie została ujawniona, lecz prawdopodobnie poczekamy minimum do 2021 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%