Diablo 4 – 10 graczy vs ogromna bestia. Nowy gameplay

0 komentarzy

Premiera Diablo 4 to jeszcze wydarzenie odległe w czasie. Teraz opublikowano ciekawy gameplay z wersji demo gry, który na pewno zwiększy apetyt fanów na tytuł.

Data premiery Diablo 4 nie jest jeszcze znana. Pewne jest, że będzie to ważne wydarzenie – poznaliśmy już sporo szczegółów na temat gry, które zostały potwierdzone przez autorów „czwórki”. O tych szczegółach piszemy tutaj, zdradzając parę istotnych wiadomości dotyczących gameplaya i opisując trzy klasy postaci. Natomiast w tym newsie możecie poznać m.in. nieoficjalne doniesienia na temat dwóch pozostałych klas postaci.

Game Informer opublikował nagranie z tegorocznego BlizzConu, które pokazuje widowiskową walkę kilku graczy z world bossem. 4-minutowy gameplay prezentuje potyczkę z demonem o imieniu Ashava. Na nagraniu widać, że pokonanie tej ogromnej i przerażającej gadziny stanowi nie lada wyzwanie dla grupy graczy, która liczy 8-10 osób.

Faktem jest, że na potrzeby BlizzConu walka została uproszczona – w finalnej wersji Diablo 4 można się więc spodziewać znacznie większych wyzwań. Twórcy zapowiedzieli też, że porażka gracza podczas tego typu potyczki będzie miała dla niego poważne konsekwencje.

Według sieciowych spekulacji, w wersję beta Diablo 4 pogramy prawdopodobnie w 2020, a premiera tytułu będzie miała miejsce na początku roku kolejnego. Potwierdzi to czas. Gra ma być wydana na PS4, Xbox One i PC.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się