Keanu Reeves w filmie Matrix Zmartwychwstania

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Serial Diabeł w Białym Mieście z nowym członkiem obsady? Keanu Reeves negocjuje rolę

Diabeł w Białym Mieście, czyli serial przygotowywany przez Leonardo DiCaprio, może otrzymać nowego aktora w obsadzie. To Keanu Reeves.

Aktor jest w ostatnim czasie bardzo zajęty, a mimo to stale angażuje się w kolejne projekty. Niektóre są nadal na etapie spekulacji (jak choćby ewentualny występ w MCU), inne natomiast mogą być nieco bardziej prawdopodobne. Aktualnie Keanu stara się rozwinąć swoje bogate portfolio o produkcję telewizyjną; w erze binge-watchingu być może trudno w to uwierzyć, lecz aktor nie ma jak na razie na swoim koncie żadnej poważnej roli w serialu. To może się zmienić za sprawą przygotowywanej od pewnego czasu adaptacji Diabła w Białym Mieście, historycznego kryminału autorstwa Erika Larsona. Portal Deadline donosi bowiem, że Keanu negocjuje jedną z głównych ról w nadchodzącym serialu. Nie wiadomo jednak jeszcze, kogo dokładnie mógłby zagrać.

Diabeł w Białym Mieście to bestsellerowa powieść historyczna Erika Larsona poświęcona prawdziwej XIX-wiecznej historii. Kolumbijska Wystawa Światowa w Chicago w 1983 roku splata w niej losy dwóch bohaterów. Daniel H. Burnham jest uznanym architektem odpowiedzialnym za stworzenie wystawy, natomiast Henry H. Holmes to młody lekarz, a zarazem brutalny seryjny morderca, który zwabia swoje ofiary do domu na terenie Chicago World’s Fair.

W produkcję serialu zaangażowani są m.in. Leonardo DiCaprio oraz Martin Scorsese. Tytuł powstaje na zlecenie platformy Hulu, nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się premiera.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%