Z Cyberpunka 2077 do… Resident Evil 4 Remake. Keanu Reeves trafił do gry dzięki fanom

Resident Evil 4 Remake z... Keanu Reevesem. Zagrać może każdy
Newsy PC

Pewien fan postanowił wrzucić Keanu Reevesa do Resident Evil 4 Remake i efekt jest o wiele lepszy, niż moglibyśmy przypuszczać. Z pewnością to mod, którym warto się zainteresować.

Leon Kennedy to faktycznie taki trochę “badass”, ale i tak nie może równać się z ikoną taką jak Keanu Reeves. Aktor niedawno powrócił na usta wszystkich za sprawą Johna Wicka 4. CD Projekt RED nastawia nas do tego na premierę DLC do Cyberpunka 2077, w którym znów spotkamy uwielbianego aktora. A co powiecie na gościnny występ Reevesa w Resident Evil 4 Remake?

Pomysł sam w sobie może brzmi kuriozalnie, no bo skąd Wick w serii od Capcomu? Realizację tego pomysłu zawdzięczamy jednak fanowi, który postanowił stworzyć dość wyjątkowego moda. Podobnie jak Pedro Pascal w TLoU Part I, w RE4 zagramy teraz tym samym dobrze znanym nam Leonem, ale z twarzą popularnej gwiazdy kina akcji.

Trochę szkoda, że nie dostaniemy przy okazji nowego zestawu ruchów, choćby zaczerpniętych z Johna Wicka, ale to chyba dość zrozumiałe. To bardzo mały w swej skali mod, który jednak jest naprawdę świetny. Keanu wygląda jak Keanu! No i zadziwiająco mocno pasuje do roli policjanta mającego uratować córkę prezydenta w opanowanej przez kultystów i tajemniczy pasożyt wiosce.

Jeżeli sami chcielibyście sprawdzić, jakby to było przedzierać się przez niemal perfekcyjne RE4 w nowym wydaniu jako John Wick Keanu Reeves, możecie udać się na Nexus Mods. Stamtąd pobierzecie moda, który cały czas jest rozwijany.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie