Keanu Reeves w Death Stranding 2? Wymowne zdjęcie Kojimy grzeje fanów

Keanu Reeves wystąpi w Death Stranding 2? Kojima pokazuje zdjęcie
Newsy PS5

Jeżeli okaże się, że tym razem Kojima nie wodzi fanów za nos, Death Stranding 2 może mieć obsadę z jeszcze większymi gwiazdami niż poprzedniczka. Pojawi się Keanu Reeves?

Death Stranding 2 to dla wielu jedna z najbardziej oczekiwanych gier najbliższych lat. Już pierwsza część z 2019 roku okazała się wielkim sukcesem, choć zawdzięczać to można przede wszystkim samemu Hideo Kojimie. Gra wywołała jednak wiele mieszanych opinii – mówimy w końcu o tytule, którego sednem rozgrywki jest roznoszenie paczek po postapokaliptycznych pejzażach. Nie dało się jednak odmówić wielu ciekawych pomysłów fabularnych i naprawdę gwiazdorskiej obsadzie.

Przy okazji zapowiedzianego jakiś czas temu DS2 Kojima chce wejść na jeszcze wyższy poziom. Dowiedzieliśmy się już, że do swoich ról powrócą niektórzy aktorzy z “jedynki”, czyli Norman Reedus i Léa Seydoux. Zadebiutuje tu również Shioli Kutsuna i Ellie Fanning. Niedawno wymowne zdjęcie wrzucone na sociale Kojimy sugerowało, że być może spotkamy tu także Nicholasa Cage’a. Teraz atmosfera została podgrzana jeszcze bardziej.

W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające Keanu Reevesa wraz z Normanem Reedusem. Rozmawiają ze sobą z przepięknej scenerii, pozują, a także zapewne wybrali się na przejażdżkę motocyklową (obydwaj są bowiem fanami jednośladów). Najbardziej w tym wszystkim zastanawia jednak fakt, że zdjęcia wrzucił Hideo Kojima. Dla wielu graczy jest to więc niemal jednoznaczne potwierdzenie, że także i Keanu Reeves pojawi się w grze.

Oczywiście nic takiego nie wiemy, więc traktujcie to z przymrużeniem oka. Niemniej brzmi to ciekawie, a występ Reevesa w Cyberpunku 2077 został odebrany niezwykle entuzjastycznie. Być może jednak mówimy tylko o krótkiej roli, jakimś cameo? W “jedynce” spotkaliśmy przecież wielu celebrytów, którzy byli tak naprawdę hologramami zlecającymi nam parę zadań.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie