Keanu Reeves o potencjalnym udziale w MCU: “To byłby zaszczyt”

Keanu Reeves
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Czy Keanu Reeves dołączy do uniwersum Marvela? Aktor uważa, że to byłby zaszczyt i nie wyklucza takiej możliwości.

Fani często spekulują na temat aktorów, którzy sprawdziliby się w filmach Marvela. Niedawno pisaliśmy o tym, że do MCU być może dołączy Jamie Dornan. Tymczasem okazało się, że również Keanu Reeves jest taką opcją zainteresowany:

“Czy to nie coś większego niż uniwersum? To praktycznie multiwersum. Marvel-wersum. [śmiech] To byłby zaszczyt. Są tam wspaniali reżyserzy i wizjonerzy, a do tego robią coś, czego nikt do tej pory nie zrobił. To coś wyjątkowego w kontekście tej skali, ambicji, produkcji. Fajnie byłoby być tego częścią.”

– powiedział Keanu Reeves w wywiadzie z Esquire.

Fani zastanawiają się, w kogo w MCU mógłby wcielić się popularny aktor. Najczęściej podawaną propozycją był Ghost Rider. Z pewnością jednak wiele osób chętnie zobaczyłoby Reevesa w dowolnej roli z uniwersum. Szef Marvel Studios, Kevin Feige, potwierdził zresztą, że rozmowy z aktorem miały już miejsce.

Reeves ma już za sobą debiut w adaptacji komiksu. W 2005 roku wcielił się bowiem w Johna Constantine’a w filmie opartym na wydawanej przez DC serii Hellblazer.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie