Destiny w złocie. Premiera 9 września

Wyczekiwana przez posiadaczy konsol produkcja zbliża się wielkimi krokami.

Destiny jest już ukończone, nagrane na finalnym nośniku w ostatecznej wersji i zmierza do tłoczni. Stamtąd będzie rozsyłane do sklepów. Tym samym producent nic już nie może zmienić ani poprawić, chyba że po premierze w razie potrzeby, za pomocą patcha.

Warto dodać, że Bungie, czyli producent gry, jest szczególnie przychylne dla Sony. Posiadacze PS4 dostanę bowiem kilka ekskluzywnych dodatków zaraz po pojawieniu się gry w sklepach. Mowa o dodatkowej mapie w trybie rozgrywki wieloosobowej, misję Strike, trzy pakiety zbroi oraz dwie bronie. Ponadto do sprzedaży ma trafić specjalna, limitowana wersja konsoli PlayStation 4 w białym kolorze. Pisaliśmy o niej więcej w tym newsie.


Co interesujące, przed premierą która ma nastąpić 9 września, mamy się dowiedzieć jeszcze kilku nowych szczegółów od twórców Destiny. Najprawdopodobniej już 29 sierpnia, kiedy to ruszy impreza PAX.

Tymczasem zapraszamy także do pozostałych naszych newsów na temat Destiny. Możecie w nich znaleźć nie tylko zwiastuny, czy filmiki porównujące różne wersje w zależności od sprzętu, ale także informacje o edycji kolekcjonerskiej, czy inne ciekawostki.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet