Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Porównanie Destiny na PS4, PS3, Xbox One i Xbox 360 [Aktualizacja#1]

destinyPo tym jak ukazała się beta wersja Destiny dostępna na konsole najnowszej generacji, w sieci pojawił się filmik, który porównuje obie wersje. Dorzucamy do tego wideo z porównaniem edycji na starsze konsole.

Warto jednak na początku zaznaczyć, że beta wersji Destiny na konsolę Microsoftu działa póki co w rozdzielczości 720p. Twórcy zapewniają, że finalnie ma być podniesiona do 1080p tak jak w przypadku konsoli Sony. Niemniej jednak warto spojrzeć na porównanie obu wersji.

Różnice można dostrzec przede wszystkim jeśli przyjrzymy się kolorom. Podobnie jeśli chodzi o tekstury. Te na PS4 wydają się nieco bardziej ostre, co może być spowodowane właśnie niższą rozdzielczością wersji na Xboksa One. Ciekawe, jak ostatecznie będą się prezentować obie gry.

Destiny ma trafić do sprzedaży 9 września tego roku na PS4, PS3, Xboksa One oraz Xboksa 360. To produkcja prosto od Bungie, które odpowiedzialne jest za serię Halo.

[Aktualizacja#1]
Mamy już filmik porównujący wersje Destiny na PS4, PS3, Xbox One i Xbox 360

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się