Destiny 2 za darmo w nowej akcji od Nvidia

Zobaczcie również gameplay w 4K oraz obszerny przewodnik po ustawieniach graficznych.

Seria Destiny zadebiutuje na komputerach osobistych 24 października 2017 roku wraz z premierą gry Destiny 2. NVIDIA od dawna współpracuje ze studiem Bungie oraz firmą Activision, aby wersja PC tej gry była jak najbardziej doskonała. W oczekiwaniu na premierę NVIDIA oferuje nową szansę na otrzymanie Destiny 2 w pakiecie z nowo zakupioną kartą graficzną GeForce GTX oraz prezentuje obszerny przewodnik na temat ustawień graficznych i ich wpływu na wydajność w grze.

11 premier gier na obecny tydzień. Ekskluzywnie dla PS4, bulwersujący humor, chwila prawdy dla twórców Gothica…

Kup kartę GeForce, otrzymasz grę Destiny 2

Od dzisiaj ponownie obowiązuje promocja w ramach której osoby, które zakupią kartę graficzną GeForce GTX 1080 Ti lub GeForce GTX 1080, albo notebooka lub komputer w nią wyposażonego, otrzymają grę Destiny 2. Ograniczona czasowo promocja potrwa do 29 listopada 2017 roku.

Czy jesteś przygotowany na Destiny 2?

Oprócz promocji Destiny 2 z kartami GeForce GTX, firma NVIDIA opublikowała obszerny przewodnik na temat ustawień graficznych, dzięki czemu gracze mogą sprawdzić, czy ich komputery są przygotowane na tę grę.

Nowy film w jakości 4K prezentuje fragment rozgrywki Destiny 2 w wersji PC

Gracze mogą obejrzeć nowy fragment rozgrywki pecetowej wersji Destiny 2 w jakości 4K, który został dzisiaj zaprezentowany przez firmę NVIDIA.

Źródło: Nvidia

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.