Desperados 3 na nowym zwiastunie. Bohaterowie, walka, taktyka

Desperados 3 screen bohaterowie
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo XOne

Do premiery Desperados 3 pozostał niecały miesiąc. Mimimi Productions i wydawca THQ Nordic postanowili przypomnieć graczom o tym fakcie, publikując materiał z podstawami rozgrywki.

Nowa odsłona serii zadebiutuje już 16 czerwca. Termin ten dotyczy każdej z tych platform: PC, Xboksa One i PS4. Udostępniony przez THQ Nordic nowy materiał wyjaśnia podstawowe mechanizmy gameplayu, pokazuje system zapisu rozgrywki i zapoznaje nas z całą drużyną Johna Coopera.

Już teraz można zauważyć, że ważnym elementem produkcji będzie taktyka – od nas ma zależeć chociażby, czy zechcemy mordować wszystkich wokoło, czy ukończyć misję bez przelewu krwi.

Desperados 3 to połączenie gry strategicznej z elementami taktycznymi i skradanki. Tytuł będzie prequelem – jego akcja ma rozgrywać się przed wydarzeniami z pierwszej odsłony serii. Ponownie trafimy na Dziki Zachód i jako pięcioosobowy gang wyruszymy w niebezpieczną podróż, podczas której będziemy musieli wykazać się sprytem i zmysłem taktycznym – tytuł zaoferuje bardzo wymagające zadania. Odwiedzimy zróżnicowane lokacje, takie jak przedmieścia, bagna i krajobrazy nadrzeczne.

Grę można zamawiać w przedsprzedaży – na Steamie kosztuje 210 złotych.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie