Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Demo Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 i nowi skaterzy. Poznaliśmy szczegóły

W zbliżającym się remasterze Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 zobaczymy nie tylko zawodników znanych z oryginałów, lecz również świeżą krew.

Activision informuje, że w Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 pojawia się najbardziej znani współcześni sportowcy – Nyjah Huston, Leo Baker, Leticia Bufoni, Aori Nishimura, Lizzie Armanto, Shane O’Neill, Riley Hawk oraz Tyshawn Jones – dołączają oni do oryginalnego składu zawodników w remasterze.

Wydawca dodaje, że chociaż niektórzy nowi zawodnicy pojawiali się już w grach z serii Tony Hawk’s Pro Skater, to produkcja Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 po raz pierwszy pozwoli im wykonywać tricki w dwóch pierwszych grach serii. Co więcej, lista nowych talentów będzie zawierać także spersonalizowane tricki zawodników, przedstawione w pełnej krasie jakości HD, na wszystkich poziomach oraz z usprawnieniami rozgrywki.

Dowiedzieliśmy się również, że Activision szykuje Warehouse Demo, które zostanie udostępnione jeszcze przed premierą Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 osobom składającym cyfrowy pre-order na grę. Dostęp do wersji demo zostanie otwarty 14 sierpnia, a pełna wersja gry zadebiutuje 4 września.

Na koniec zerknijcie na gameplay ukazujący nowych zawodników w akcji:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się