Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Demo Shadow of the Tomb Raider na PC, PS4 i Xbox One. Linki do pobrania

Square Enix i Eidos Montreal mają niespodziankę dla wszystkich graczy, którzy jeszcze nie zasmakowali w nowej przygodzie z panną Croft. Pobierajcie demo Shadow of the Tomb Raider.

Demo Shadow of the Tomb Raider zostało udostępnione w wersji na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Tym samym wydawca gry oraz twórcy miło wszystkich zaskoczyli, ponieważ wcześniej w ogóle nie wspominano, że wersja demonstracyjna jest planowana.

Demo Shadow of the Tomb Raider – linki do pobrania

Recenzje Shadow of the Tomb Raider – plusy i minusy gry

Nowy Tomb Raider zbiera pochwały za piękne i bogate lokacje, po których przyjdzie nam skakać, pływać i biegać w towarzystwie Lary Croft. Świetnym pomysłem okazały się rozbudowane możliwości w dostosowaniu poziomów trudności i jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, wszystko szczegółowo opisaliśmy w tej wiadomości.

Na plus Shadow of the Tomb Raider zaliczono sposób rozprawiania się z przeciwnikami, których możemy załatwiać w otwartej i satysfakcjonującej walce lub z zaskoczenia, korzystając z technik skradania się oraz kamuflażu.

Deweloperzy dotrzymali również obietnicy jeśli chodzi o wyzwania w grobowcach. Ta są według wielu recenzentów bardzo dobrze przemyślane, a same lokacje grobowców często imponują rozmachem.

Shadow of the Tomb Raider oberwał natomiast za platformowe sekwencje, które potrafią być czasem frustrujące. Pływanie pod wodą również wprawiało w roztrzęsienie co mniej wytrwałych redaktorów. Jeśli chodzi o fabułę, zdania są podzielone. Jedni twierdzą, że historia jest płytka, drudzy odwrotnie – doceniają pomysł twórców gry sprowadzający się do uwypuklenia obsesji Lary, która za wszelką cenę chce odnaleźć tajemniczy artefakt.

Najbardziej cieszy fakt, że w recenzjach Shadow of the Tomb Raider pojawiają się stwierdzenia, iż mamy do czynienia z najbardziej ambitną odsłoną odnowionej serii, która liczona jest od Tomb Raidera z 2013 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%