Demo PES 2015 do pobrania już od środy. Konami potwierdza!

Miejmy nadzieje, że tym razem obejdzie się bez przykrych niespodzianek.

W zeszłym tygodniu gracze z niecierpliwością wyczekiwali dema PES 2015. Konami miało wypuścić je 17 września, a kiedy owy dzień nastąpił, bez uprzedzenia zmieniono datę premiery na zwrot nadejdzie wkrótce. O sprawie pisaliśmy w tej wiadomości.

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że wspomniane wkrótce nastąpi już w tym tygodniu. Skąd to wiemy?Demo PES 2015 będzie udostępnione w Europie w dniu 24 września na PSN oraz Xbox LIVE. Demo zmierza na PS4, PS3, Xbox One i Xbox 360. Przepraszamy za opóźnienie! – informuje Konami w serwisie Twitter.

Zatem jeszcze dwa dni i wersja demonstracyjna będzie do ściągnięcia. Jak wspomniano w komunikacie – posiadacze konsol Sony pobiorą demo z PlayStation Network, a właściciele Xboksów za pomocą usługi Live.

Jeśli nie możecie się doczekać, warto zajrzeć do tego newsa, w którym pokazywaliśmy screeny z dema, gameplay’e oraz… nasz Stadion Narodowy! Wspomniane fragmenty z gry, to pełne spotkania Barcelona vs. Bayern Monachium, Real Madryt vs. Atletico Madryt, Juventus vs. Bayern Monachium oraz Napoli vs. Atheltic Bilbao.

DEMO-PES-2015-do-pobrania

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.