Debiutuje arcytrudny dodatek do Far Cry 4. Kto zagra bez dodatkowych opłat?

Do pobrania na wszystkich platformach.

Nowe DLC do Far Cry 4 nosi nazwę Escape from Durgesh Prison. Dodatek ma dzisiaj swoją premierę na PC oraz konsolach: PlayStation 3, PS4, Xbox One i X360. Niezależnie od tego, na jakim sprzęcie grasz, cena DLC wynosi 10 dolarów, czyli około 34 złotych. Oczywiście osoby, które posiadają Przepustkę Sezonową do Far Cry 4, mogą pobrać dodatek nie dopłacając ani grosza.


DLC opowie historię ucieczki naszych bohaterów z więzienia. Ajay oraz Hurk budzą się pewnego dnia w celach bez żadnej broni oraz ekwipunku. Żeby wydostać się z potrzasku, będą zmuszeni podjąć współpracę.

Podczas ucieczki będziemy musieli zdobyć broń i oczywiście przeżyć. To z kolei nie będzie zbyt łatwe, ponieważ w dodatku Escape from Durgesh Prison mamy tylko jedno życie. Jeśli polegniemy choćby przed samym końcem, musimy wszystko rozpoczynać od samego początku.

Ważna będzie również walka z czasem. Osoby, które poradzą sobie z ucieczką najszybciej, trafią na specjalną listę rankingową. Ubisoft wypuścił nowy materiał wideo, w którym przybliża nam założenia DLC. Zapraszamy do oglądania!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

14 Shares
Share14
+1
Tweet