Death Stranding Director's Cut porównanie

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Death Stranding Director’s Cut na porównaniu graficznym z wersją na PS4

W internecie pojawiło się nagranie, które zestawia oprawę wideo z rozszerzonej wersji Death Stranding z wydaniem na PS4 Pro.

Youtuber Cycu1, który często udostępnia na swoim kanale graficzne porównania gier, wziął na tapetę dzieło Hideo Kojimy. Rezultatem studiów youtubera powstał film, który wypunktowuje graficzne niuanse pomiędzy podstawową i rozszerzoną wersją Death Stranding. Różnice są widoczne gołym okiem.

Zdaniem Cycu1 nowa wersja hitu od Kojima Productions zapewni przede wszystkim wyraźniejszy obraz (zmniejszenie efektu rozmycia), wyższej jakości tekstury i ulepszone oświetlenie. Widać też poprawioną saturację barw – na obrazkach z Director’s Cut kolory są żywsze niż w pierwotnej wersji.

Hideo Kojima zapowiedział „wydanie reżyserskie” swojej gry w czerwcu. Później podczas State of Play pokazano pierwszy gameplay z produkcji. Director’s Cut odpalimy w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Przede wszystkim jednak nowe wydanie zaoferuje dodatkowe misje fabularne i podrasowany system walki wręcz. Fani będą mogli też liczyć na nowe gadżety, konstrukcje i przeciwników.

Death Stranding Director’s Cut trafi do graczy 24 września. Tytuł wyląduje na PS5; niewykluczone, że pojawi się też wersja pecetowa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się