Death Stranding Director's Cut - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Death Stranding Director’s Cut na rozgrywce i z datą premiery. Nowi przeciwnicy, bronie i… tor wyścigowy

PlayStation State of Play przyniosło nam nowiutki zwiastun z rozgrywką Death Stranding Director’s Cut. Nowości nie brakuje.

Hideo Kojima niedawno uraczył swoich fanów zapowiedzią rozszerzonej wersji Death Stranding. Na pokazie State of Play było nam dane obejrzeć na żywo pierwszy pokaz rozgrywki nadchodzącego wydania gry, a dodatkowo poznaliśmy sporo ciekawych konkretów.

Death Stranding Director’s Cut zadebiutuje ekskluzywnie na PlayStation 5 już 24 września. Niewykluczone, że później trafi też na komputery osobiste.

Kojima Productions przygotowało odświeżoną wersję gry. Możemy liczyć na ulepszoną grafikę, ale nie tylko. Oczywiście w wersji Director’s Cut nie mogło zabraknąć nowej zawartości. Ta, jak na Kojimę przystało, jest miejscami dość nietypowa.

Do gry trafi między innymi strzelnica i… tor wyścigowy. Znalazło się też miejsce na bardziej standardowe nowości. Fani Death Stranding zaopatrzą się w nowe gadżety i wybudują nowe obiekty na mapie.

Jeśli jesteście spragnieni nowej historii, spokojna głowa. Director’s Cut zaoferuje też nowe misje fabularne, a dla miłośników walki przygotowano ulepszony system starć wręcz i nowych przeciwników. Innymi słowy, świeżej zawartości zdecydowanie nie brakuje. Miejmy nadzieję, że jej jakość dorówna ilości.

Są też dobre wieści dla graczy, którzy polubili się z DualSense. Director’s Cut wprowadzi pełne wsparcie dla wszystkich funkcji nowego pada PlayStation. Podobnie będzie z funkcją dźwięku 3D na PS5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się