Sadako pełznie do Dead by Daylight. Jest zwiastun i data wydania DLC

Dead by Daylight - Sadako
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Zaprezentowano kolejną maszkarę zmierzającą do Dead by Daylight, Sadako. Zapowiedziana już w grudniu postać pojawi się wraz z nowym Ocalałym już 8 marca.

Jeśli nie kojarzycie Sadako, a jesteście fanami horrorów, koniecznie nadróbcie japońską wersję filmu The Ring. Filmowa (choć pierwotnie znana z powieści) Onryō to kultowy już demon, który wypełza ze studni i telewizora aby mordować osoby, które obejrzą pewną kasetę.

Poniżej przeczytacie historię Sadako zaprezentowaną przez twórców Dead by Daylight.

Powoli wypełza z wody swojej studni, aby nawiedzać swoje ofiary, to nowa Zabójczyni, Sadako, znana w grze jako Onryō. Obdarzona ogromną mocą i przerażającym temperamentem Sadako została pozostawiona na pastwę losu i zgniła w wodnym grobie. Jej gwałtowny gniew zamanifestował się w przeklętej kasecie wideo, która pozwoliła jej pojawić się przed widzami, przekląć ich i pozostawić martwych, z twarzami wykrzywionymi w wyrazie przerażenia. Wściekłość Onryō jest tak głęboka, że Ocaleni wkrótce skazani zostaną na straszliwy los. Choć migoczący blask telewizora przez długi czas był źródłem pociechy, sam jego widok wkrótce wywoła u nich dreszcze.

Historia Sadako

Wraz z Sadako do gry trafi nowy Ocaleniec, Yoichi Asakawa. Obie postacie będą częścią kolejnego rozdziału zmierzającego do słynnej produkcji Behaviour Interactive.

Twórcy zaprezentowali też zwiastun pokazujący nowości w akcji. Choć nie jest to pełna prezentacja, możecie rzucić okiem na krótki fragment rozgrywki z udziałem Sadako i Asakawy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie