Kojarzycie tę studnię? Jej mieszkanka wkrótce trafi do Dead by Daylight

Dead by Daylight - studnia z Ringu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Do Dead by Daylight co rusz trafiają kultowe postacie z horrorów. Niedawno gracze mogli zapoznać się z Pinheadem, a teraz w grze pojawi się pewna maszkara z japońskiego hitu.

Jak już zapewne zdążyliście się domyślić, mowa o Sadako Yamamurze z Ringu. Warto zaznaczyć, że chodzi tu o japoński oryginał, a nie amerykańską adaptację tego horroru.

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Behaviour Interactive i zespołem Dead by Daylight. Wyślemy jedną z naszych najbardziej przerażających postaci do Mgły, aby zasiała grozę, która będzie rywalizować z wszystkimi wielkimi poprzednikami. Fani powinni uważać na swoje serca; ten śmiertelnie niebezpieczny przybysz z pewnością ich nawiedzi i będą drżeć ze strachu w oczekiwaniu.

– powiedział Reiko Imayasu, producent z Kadokawa

Długowłosy stwór zawita do gry w marcu 2022 roku. Macie więc bardzo dużo czasu na przygotowanie się do powitania Sadako na serwerach gry. Na razie nie poznaliśmy umiejętności ani nawet wyglądu postaci, ale zapewne kwestią czasu jest, zanim deweloperzy ujawnią wszystkie szczegóły. Mieszkanka niepokojącej studni z całą pewnością nieźle nastraszy graczy.

Poniżej znajdziecie klimatyczny zwiastun zapowiadający 23 rozdział DbD.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie